Humiliation Games

sexsimulator.tv

Lojërat E Poshtërimit Që Ndjehen Kaq Reale

Përparimet në industrinë e lojrave pornografike kanë dhënë disa lojëra të pabesueshme në vitet e kaluara. Personazhet dhe i gjithë veprimi ndjehen kaq real këto ditë. Dhe kjo është arsyeja e përsosur për të filluar të luani lojëra poshtërimi. Me karaktere që duken mjaft reale për t'ju bërë të ndiheni keq për ta, veprimi në këto lojëra do t'ju bëjë të ndjeni emocionin e poshtërimit të skllevërve TUAJ BDSM. Dhe ne sjellim lojërat më të mira të këtij zhanri në një sit pornografik të dizajnuar mirë dhe të azhurnuar që do t'ju bëjë të ndiheni si domi më brutal dhe i pamëshirshëm., Le të flasim më shumë për lojërat që kemi përfshirë në këtë kategori poshtë!

Mënyrat E Shumta Të Poshtërimit Të Skllevërve Tuaj

Nevoja për dominim dhe poshtërim është e madhe tek të gjithë ne. Por jo të gjithë kanë një partner që është në të. Dhe kjo është arsyeja pse keni nevojë për këto lojëra. Ka shumë filma pornografikë në këtë vend, por asgjë nuk do të ndihet më gjithëpërfshirëse dhe reale sesa koleksioni i lojërave të poshtërimit që kemi këtu. Disa nga këto lojëra janë aq të çmendura sa duhet t'ju japim një paralajmërim të përmbajtjes para se të fillojnë. Pra, sigurohuni që të jeni gati për veprimin.

Shumica e lojërave në koleksionin tonë bazohen në tema BDSM. Ju do të merrni për të trajnuar fuckpigs, ju do të merrni për të vënë ato përmes poshtërimit fizik dhe verbal dhe ka shumë lojëra që janë duke marrë në fantazi poshtërim publik. Edhe pse në shumicën e lojrave tona skllevërit janë vajza të nxehta dhe MILFs, kemi gjetur disa lojëra poshtërimi mashkull. Dhe ne madje kemi lojëra lezbike femdom në faqen tonë. Ka edhe lojëra tabu familjare në këtë koleksion. Nuk ka asnjë kufizim për ngërç tuaj me faqen tonë. Ju mund ta eksploroni këtë fantazi në çdo formë ose formë.

LOJRA HTML5 Me Grafikë Të Mahnitshme

Siç e përmenda më parë, ajo që e bën këtë koleksion kaq të madh është fakti që të gjitha lojërat janë ndërtuar duke përdorur HTML5. Kjo do të thotë disa grafika, por edhe një gameplay shumë më komplekse. Kur ju keni një ngërç që është shumë më tepër se vetëm blowjobs dhe depërtimit seks, rëndësia e primes komplekse gameplay mbi kaq shumë karakteristika të tjera. Ajo që është gjithashtu e rëndësishme në një koleksion lojrash në këtë zhanër është puna e shëndoshë. Me fat për ju, lojërat e këtij koleksioni po vijnë me motorë TË shkëlqyeshëm TË ZËRIT FX, të cilat do t'i bëjnë ulërimat dhe të qarat të ndjehen të vërteta., Edhe pse gjatë gjithë mbledhjes dialogu është shumicën e kohës në formë teksti, ne kemi disa lojëra në të cilat vajzat balsam janë shprehur gjatë. Ata do të recitojnë zotime për ju, zotërinë e tyre, ata do të flasin rrëfime të ndyra dhe do t'ju luten për mëshirë ndërsa ngatërroheni me mendjet e tyre dhe me trupat e tyre. Në tërësi, ky është koleksioni më i egër i faqes sonë dhe ne nuk e rekomandojmë atë për të gjithë. Por nëse jeni lloji i djalit që është në lojëra poshtërimi, atëherë kjo kategori është me siguri për ju.

Review Pros

  • Faqja E Internetit E Sigurt
  • Mundësi Të Pakufizuara Ngërç
  • KOMUNITETI BDSM

Rishikimi Cons

  • Lojërat E Ndaluara Në Faqet E Tjera

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me Humiliation Games

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito HumiliationGames